Tiki Towers

Tiki Towers Lite 1.0

Budowanie mostów z małpimi figlami w tle

Zalety

  • Wciągająca
  • Miła dla oka kolorowa grafika
  • Przyjemna muzyka i efekty dźwiękowe
  • Działa na starych wersjach Androida

Wady

  • Mało poziomów w wersji Lite

Dobry
7

Tiki Towers to darmowa gra logiczno-zręcznościowa na telefony z systemem Android. Budujemy bambusowe mosty, wieże i inne konstrukcje dla stada sympatycznych małp, które następnie testują ich wytrzymałość. Utrzymana w komiksowej konwencji gra jest dopracowana i dostarcza wiele radości.

Tiki Towers na swój małpi sposób rozwija ideę gier, w których budujemy mosty. Aby ich budowanie nie było takie bezcelowe, każdy nowy most lub wieża służy małpom do przedostania się na drugi brzeg. Podczas tej wędrówki sympatyczne zwierzaki zbierają banany. Dziwnym trafem banany lewitują akurat w miejscu, gdzie najlepiej jest postawić naszą konstrukcję. Poziom skończymy z maksymalną ilością punktów, jeśli nasza konstrukcja wytrzyma ciężar wszystkich rozbrykanych małp i zdołają one zebrać wszystkie banany.

Tiki Towers posiada kolorową, miłą dla oka grafikę. Dobrze oddano fizykę budowanych konstrukcji. Sterowanie w Tiki Towers na Android jest proste, płynne i dobrze opisane we wprowadzającym do gry tutorialu. Dużą zaletą gry są jej sympatyczni bohaterowie, choć czasami mogą nam się dać we znaki. Szczególnie gdy zbyt intensywnie testują wytrzymałość naszych konstrukcji, ale już taki jest ich małpi urok.

Tiki Towers

Download

Tiki Towers Lite 1.0

Opinie użytkowników o Tiki Towers